Kariera

Jesteśmy średniej wielkości, innowacyjnym przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, działającym w dziedzinie motoryzacji i techniki medycznej. Jesteśmy specjalistami w wymagającej dziedzinie medycyny wysokich częstotliwości. Paleta produktów zawiera generatory wysokiej częstotliwości, a także instrumenty i akcesoria, łączące optymalne bezpieczeństwo z komfortem obsługi, szybkością reakcji, innowacjami i elastycznością zarówno w chirurgii otwartej, jak i laparoskopowej.

Dysponując doświadczeniem i kierując się ciągłą chęcią tworzenia jesteśmy zmotywowani do wyprzedzania oczekiwań branży, tworzenia nowych pomysłów i wdrażania ich w życie. Z dwucyfrową stopą wzrostu nasz sukces jest uznawany na całym świecie. Sukces ten jest wynikiem naszej strategii zorientowanej na przyszłość.

BOWA dla obszaru techniki medycznej aktualnie poszukuje pracowników następujących specjalności:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, woj. lubuskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń medycznych w środowisku bloku operacyjnego
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji w nieoczekiwanych sytuacjach
  • Ambicja i skuteczność w pracy zawodowej, orientacja na klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (mile widziane)

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,
    Sprzedaż aparatury medycznej z portfolio firmy na podległym terenie
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z placówkami medycznymi
  • Doradztwo, szkolenia, edukowanie klientów
  • Poszukiwanie nowych klientów, budowanie bazy CRM
  • Promowanie marki poprzez udział w konferencjach, kongresach, warsztatach

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki wynagradzania
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dofinansowaną kartę Multisport
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop, tablet).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem „REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY”:

pocztą lub osobiście na adres :

Bowa International Sp. z o.o. Sp.k.

Złotkowo, ul. Obornicka 10 62-002 Suchy Las

lub elektronicznie:

rekrutacja@bowa.pl

Bowa International Sp. z o.o. Sp.k. informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Bowa
International Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Złotkowie (62-002), ul. Obornicka 10, NIP: 7773104679
W związku z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez administratora danych mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w
tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania
oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do
Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem
iod@bowa.pl Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej
cofnięciem.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na
przetwarzanie przez Bowa International Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych
rekrutacji”.
Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo
w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Bowa International Sp. z o.o. Sp.k. danych osobowych zawartych w moim
zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”.
Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich
podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie
wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w
rekrutacji.
Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed
roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe
w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed
sądami lub organami państwowymi.
Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy
wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Państwa dane osobowe możemy
przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wskazany w
odrębnych przepisach prawa.